JazykOnline
VYUČOVANIE NAŽIVO CEZ INTERNET

 
 
 
 
Hlavné menu
 
JazykOnline
Ako to funguje?
Cenník
Všeobecné podmienky
Delenie prekladov
Poradňa
Kontakt
REGISTRÁCIA
Preklady

 
Užívatelské meno:
Heslo:
                    
JazykOnline
 
O nás

JazykOnlineSpoločnosť JazykOnline, s. r. o. sa špecializuje na odborné preklady v kombinácii s anglickým a nemeckým jazykom v oblasti práva, ekonomiky, obchodu, financií a účtovníctva. V tejto oblasti poskytujeme naše služby predovšetkým Európskej komisii a ďalším orgánom EÚ, ako aj komerčným spoločnostiam najmä v oblasti financií (prospekty, skrátené prospekty, polročné a výročné správy, súvahy atď.).

Ak máte záujem o preklady z iných oblastí alebo v iných jazykových kombináciách, odporúčame vám obrátiť sa na spoločnosť Understand, s.r.o. (www.understand.sk).

 
Kto sme

Spoločnosť založila Stanislava Ondrovičová (Vrbíková) v roku 2008, čím plynulo nadviazala na svoje pôsobenie prekladateľky na voľnej nohe. Sme mikrospoločnosť s tromi osobami, ktoré sa interne starajú o preklady a fungovanie. Špecializujeme sa na problematiku EÚ, od júna 2010 sme priamym dodávateľom prekladov pre Európsku komisiu.

Druhou ťažiskovou špecializáciou sú kapitálové trhy. Spracúvame tisíce strán v oblasti investovania (správy o vývoji na trhu, polročné a výročné správy fondov, prospekty, súvahy atď.)

Treťou významnou oblasťou je právo. Máme bohaté skúsenosti s obchodnými zmluvami, pracovnými zmluvami, ale aj rozsudkami či zatykačmi.

 

 
Prečo my?
Pretože si môžeme dovoliť špecializovať sa. Pracujeme v oblastiach, ktorým rozumieme (EÚ, právo, ekonomika, obchod, financie, účtovníctvo). Z toho vyplýva, že nevykonávame preklady z oblasti medicíny, chémie, biológie, farmácie, fyziky atď.
 
Ako rýchlo?
Nie sme najrýchlejší, ani najlacnejší. Bez ohrozenia kvality dokážeme spracovať maximálne 20 normostrán denne, ideálne však 6 normostrán denne. Je to preto, aby celý preklad mohol spracovať jeden prekladateľ, skorigovať jeden korektor a preskúmať jeden rodený hovoriaci cieľového jazyka. 
 
V rekonštrukcii

Ďakujeme za pochopenie.

 
Pýtajte sa

Nielen kvalita dreva, ale aj kvalita prekladov môže byť rôzna. Aby ste za svoje peniaze získali naozaj to, čo potrebujete, mali by ste sa pýtať. Nielen na cenu, ale aj na skúsenosti, prax, vedomosti atď.

 
©2005 JazykOnline s.r.o
Generated in: 0.200 seconds.