JazykOnline
VYUČOVANIE NAŽIVO CEZ INTERNET

 
 
 
 
Hlavné menu
 
JazykOnline
Ako to funguje?
Cenník
Všeobecné podmienky
Delenie prekladov
Poradňa
Kontakt
REGISTRÁCIA
Preklady

 
Užívatelské meno:
Heslo:
                    
Preklady
 
Preklady
 

Špecializujeme sa na preklady z/do nemeckého a anglického jazyka.

Pracujeme tak, aby bola zabezpečená kontrola všetkých prekladov pred ich odovzdaním klientovi. Pri prekladoch do anglického jazyka zabezpečujeme korektúru rodeným hovoriacim.

Oblasti prekladu: právo (najmä zmluvy, dohody v rámci obchodu), ekonomika, účtovníctvo (súvahy, audity), investičné fondy (výročné a polročné správy), marketing, reklama, PR, Európska únia, Európska komisia (smernice, nariadenia, oznámenia), Európsky parlament a iné. Spoločnosť JazykOnline je zmluvným dodávateľom prekladov pre Európsku komisiu v oblasti ekonomika, financie, štatistika v jazkovej kombinácii angličtina - slovenčina.

Orientačné ceny sú 16,50 EUR do cudzieho jazyka a 14,50 EUR do slovenského jazyka za normostranu. Normostrana znamená 1500 znakov bez medzier. Cenovú kalkuláciu vám radi vypracujeme, stačí, ak pošlete text na preklad v prílohe e-mailom na adresu: ondrovic@jazykonline.sk.

ÚRADNÉ PREKLADY – Mgr. Stanislava Ondrovičová je zároveň prekladateľom oprávneným vykonávať úradné preklady (tzv. súdne preklady, overené preklady) v kombinácii s anglickým jazykom. Úradné preklady do anglického jazyka a z anglického jazyka sú spoplatnené podľa príslušných predpisov, základná orientačná cena úradného prekladu v kombinácii s anglickým jazykom je 19,92 EUR za stranu. Všetky informácie vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 903 685 281 alebo prostredníctvom e-mailu: info@jazykonline.sk.

Upozornenie: Úradné preklady sa zväzujú spolu s originálom alebo kópiou, preto je potrebné text na preklad fyzicky doručiť a opäť si vyzdvihnúť. Mgr. Stanislava Ondrovičová vykonáva túto činnosť v Pezinku v OC Plus.

 
©2005 JazykOnline s.r.o
Generated in: 0.193 seconds.